PHONE +420 554 684 200  // INFO@ERDRICH.CZ

HOME // ZÁKAZNÍCI // DODAVATELÉ // INTRANET

CZECH // DEUTSCH // ENGLISH

MISTR NÁSTROJÁRNY

CO BUDETE DĚLAT?

·         organizační a disciplinární zajištění chodu oddělení nástrojárny

       s ohledem na plynulý chod výroby

·         zodpovědnost za servis, údržbu a správné využití technologií

·         vedení a rozvoj týmů obráběčů a nástrojařů

·      zodpovědnost za hospodaření a organizaci svěřeného úseku

·         komunikace s externími dodavateli, zajišťování externích služeb

·         správa a aktualizace dokumentace

·         reporting vedoucímu konstrukce a nástrojárny

CO POŽADUJEME?

·         SŠ / VŠ strojírenského zaměření

·         silné technické znalosti v oblasti obrábění a údržby tvářecích nástrojů

·         zkušenosti v automotive

·         velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

·         dodržování a zlepšování zavedených standardů společnosti

  •    znalost AJ / NJ na komunikační úrovni je výhodou

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

 ·         práci v příjemném a moderním pracovním prostředí

 ·         osobní i profesní růst (školení i jiné vzdělávání)

 ·         tým odborníků

 ·         pružnou pracovní dobu

 ·         nástupní mzdu dle vašich zkušeností

 ·         nadstandardní příplatky

 ·         moderní benefity

       (systém Cafeteria, příspěvky na penzijní připojištění,

        na životní pojištění, příspěvek na dopravu a jiné)

KONTAKT NA PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ:

 ·         Tel.  554 684 228, 221, 727 841 901

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis a do předmětu uveďte název pracovní pozice.

 V případě dotazů volejte na výše uvedená telefonní čísla.

Zasláním životopisu souhlasíte s tím, že v něm obsažené údaje (případně v dalších souvisejících dokumentech) budou užity za účelem realizace výběrového řízení na danou pracovní pozici.

Společnost Erdrich Umformtechnik s.r.o. se zavazuje, že bude poskytnuté osobní údaje zpracovávat po dobu realizace výběrového řízení, nejdéle však po dobu 6 měsíců ode dne, kdy nám byly Vaše osobní údaje poskytnuty.