PHONE +420 554 684 200  // INFO@ERDRICH.CZ

HOME // ZÁKAZNÍCI // DODAVATELÉ // INTRANET

CZECH // DEUTSCH // ENGLISH

NÁSTROJAŘ

CO BUDETE DĚLAT?

·         údržba, opravy a preventivní péče o lisovací nástroje,

       vstřikovací formy

·         správu náhradních dílů pro jednotlivé nástroje a formy

·         spolupracovat při seřizování a ověřování nástrojů a forem

·      podílet se na zajištění plynulého chodu výroby

·         práci ve směnném režimu

CO POŽADUJEME?

·         výuční list nebo maturitu v oboru strojírenství

·         praxe v oboru na obdobné pozici není podmínkou,

       práce je vhodná pro absolventy i pro pracovníky s praxí

·         orientaci v technické dokumentaci

·         přesnost, pracovitost a ochotu neustále se vzdělávat

·         loajalitu a časovou flexibilitu

·         VÝHODOU je znalost AJ/NJ

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

 ·         práci v příjemném a moderním pracovním prostředí

 ·         osobní a profesní růst (školení i jiné vzdělávání)

 ·         nástupní mzdu od 24000 Kč, dle zkušeností kandidáta

 ·         tým odborníků

 ·         nadstandardní příplatky

 ·         moderní benefity (systém Cafeteria, 25 dní dovolené,

        penzijní pojištění, životní pojištění, příspěvek na dopravu a jiné)

KONTAKT NA PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ:

 ·         Tel.  554 684 228, 221, 727 841 901

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis a do předmětu uveďte název pracovní pozice.

 V případě dotazů volejte na výše uvedená telefonní čísla.

Zasláním životopisu souhlasíte s tím, že v něm obsažené údaje (případně v dalších souvisejících dokumentech) budou užity za účelem realizace výběrového řízení na danou pracovní pozici.

Společnost Erdrich Umformtechnik s.r.o. se zavazuje, že bude poskytnuté osobní údaje zpracovávat po dobu realizace výběrového řízení, nejdéle však po dobu 6 měsíců ode dne, kdy nám byly Vaše osobní údaje poskytnuty.